| Cîndea_Cristi_1989 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o bicicleta, full suspension. Ceva sugestii? (buget pana in 2000 lei)

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Https://www.olx.ro/......aaTu7.html

Nu merita sa cumperi ceva nou si (foarte) slab, pentru ca pretul bicicletei noi dicteaza calitatea componentelor folosite.
Mai ales ca vrei fully, acestea sunt foarte scumpe... mult peste acel buget.
Eu m-am ars putin, am dat (in Germania) 1000 euro pe un BULLS nou, de care dupa un an si ceva nu am mai fost deloc multumit, (NU e nici Full, are si alte probleme), cand cu aceeasi bani puteam lua un CUBE in stare buna, full suspension.

| AfiSport a răspuns:

Salut, daca vrei o bicicleta full suspension "buna", vei gasi ceva in jurul sumei de 4000 de lei. Eu iti recomand un mtb hardtreil. La 2000 de lei gasesti o bicicleta chiar foarte bine echipata, ceva de genul...

https://www.afisport.ro/......23553.html