| RamonaRebecca a întrebat:

As vrea sa invat cum sa bat pe cineva care imi face avansuri.Adica daca vrea sa ma sarute si ma prinde de incheieturi, ce fac? Chestii din astea.Sunt fata, apropo. Vreau cateva video-uri sau site-uri.Nu imi spuneti sa merg la cursuri sau d-astea.Scuzati categoria, nu am stiut ce sa pun.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

De ce este atat de greu sa cauti pe youtube tehnici de auto-aparare?
Eu fac Kempo si acolo ma invata de la box la mma la self-defense si stiu cum sa scap foarte simplu cand ma prinde cineva de incheietura chiar daca strange cu toata forta lui, e simplu dar trebuie sa exersezi putin pana iti iese... eu iti propun sa te duci la cursuri de self-defense.

9 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

rolling on the floorserios? ai 14 ani dupa nume, oricum n-ai cum sa te aperi doar uitandu-te la niste video-uri
tot ce poti sa faci e sa dai un genunchi la boaselaughing

| KodrutZ a răspuns:

Tipi, foarte simplu. Daca nu te lasa in pace, un genunchi in oo si l-ai rezolvat. Sau un cap in gura. Sigur nu se asteapta la asa ceva. Bine, solutia cea mai de bun simt e sa ii zici frumos sa te lase in pace ca il spui la director/diriginte sau vii cu tata/varu' nebun care a fost soldat in Afghanistan si l-au trimis astia acasa dupa ce a omorit vreo 5 talibani si le-a mincat inimile.

| strutulik02 a răspuns:

Durerr /)))))))/ vcel cu afganii e cel mai tare

| xBya a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Are 14 ani dupa nume? Sunt curioasa cum ai ajuns la concluzia asta...

| FitnessTrainer a răspuns (pentru KodrutZ):

Good one.laughing

| Goldenboy97 a răspuns:

Mananca usturoi si sufla spre el. O sa fuga garantat. happy

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand te prinde de mana da-i cu piciorul in testicole. Se rezolva treaba pe loc.

| RamonaRebecca explică:

Lel, nu am 14 ani. Am 16 -_-. Numele nu stiu sa mi-l schimb, don't judge me.

| dani2404 a răspuns:

Un genunchi in boase si l-ai rezolvat, te asigur ca nu se va mai apropia de tine.