| Evelinmariaa a întrebat:

Bună! Aș vrea să mă apuc de sală și am o întrebare. Dacă vreau să iau un antrenor personal, trebuie să îl plătesc separat față de abonamentul de sală. Ori daca plătesc antrenorul nu mai plătesc și un alt abonament separat al sălii?

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Antrenorul personal se plătește separat. De aia se numește antrenor PERSONAL.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista abonamente care includ sedinte cu antrenor personal sau fara, acolo vei plati sedinta si nimic mai mult.
Tu nu ai ce sa negociezi cu antrenorul in materie de plati, platesti doar la receptie sedinta care include antrenorul personal.

| Alinailies a răspuns:

Abonamentul la sala este cu sau fara antrenor personal dar sunt unele sali unde sunt antrenori personali independenti si ei iti spun ce suma doresc lunar, ii platesti pe ei separat de abonamentul la sala.