| wanted1 a întrebat:

Buna
as vrea sa ma inalt? nu vreau sa practic sport. cum pot face sa ma inalt fara sport? am 1.68 inaltime *(baiat) am 17ani

Răspuns Câştigător
| DanAmarandei a răspuns:

Nu-i usor lucru ce vrei tu. Nici macar prin sport nu e garantat rezultatul. Vestea buna, insa, este ca oasele inceteaza cresterea in lungime abia pe la 22-23 de ani. Asa ca nu te grabi, mai e vreme sa-si. Faca trreaba natura happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda..si eu am o problema cu inaltimea am 15 si in jur de 1.60+,vara asta o sa-mi fac un program cu tot felul de exercitii care stimuleaza cresterea.

| Skylimit a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma omule daca tu ai 15 ani. eu sunt batman

| ToxicShadow99 a răspuns (pentru Skylimit):

Bravo ma, bravo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa bei mult lapte, eu am 15 ani si am 1.80 (nici macar nu ies din casa big grin )

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alt copil cu laptele lui.

Bine ca nu iesi din casa, o sa ramai un ratat.

| ForgetThatShit a răspuns:

Joaca basket si intinde-te mult.
Bea lapte sa ti se intareasca oasele.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ForgetThatShit):

1. laptele NU INTARESTE oasele
2. laptele nu ajuta la inaltare
3. laptele poate chiar sa-ti afecteze sanatatea

Mai documenteaza-te si tu.

| StefanOctavian a răspuns:

Nu poti fara sport.