| orvossy a întrebat:

as vrea sa-mi comand niste adidasi de pe net si as vrea cateva pareri despre acest site daca is ok si nu is fake-uri: http://airmax-store.ro/nike-air-max

Ps: puteti sa-mi lasati si voi cateva situri de genu asta si stiti ca sunt originale, multumesc.

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu e mai simplu sa mergi in vreun mall la un magazin de profil, de firma, ca sa fii sigur ca nu iei teapa? Si acolo ai nepretuita sansa de a incerca ce iei, sa vezi cit de bine iti sta pe picior.

| orvossy explică (pentru cristi202):

Stiu ce zici, dar ca is mult mai scumpe.

| cristi202 a răspuns (pentru orvossy):

Pai normal, ce e original e scump. Nu iti doresc sa comanzi pe net ceva ieftin, iar cand deschizi pachetul acasa, sa descoperi ca ai bolovani, lemne, sau alte chestii care chiar nu seamanau cu niste adidasi happy. Au fost cazuri reale, deci trebuie sa ai grija mare de unde cumperi.