| AndreiZz a întrebat:

as vrea sa stiu care practicati culturism, si ce fel de suplimente proteice imi >recomandati?

Răspuns Câştigător
| cosmin21 a răspuns:

Daca nu lasi niste date despre tine, si sa spui care sunt obiectivele tale, nu o sa iti pot recomanda nimic.

6 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Pai ti-ar trebui niste produse pentru masa musculara, cu continut ridicat de proteine.

| cosmin21 a răspuns:

Pai daca mamica ta iti spune ca proteinele iti fac rau, atunci zi sa nu iti mai dea sa mananci carne si produse animale pentru ca si alea contin proteine.

| AndreiZz explică:

Poi 1.71, 60 kg, 17 ani, Statistici:antebrat 30 cm, biceps 34 cm, piept 91 cm, umeri 110 cm, talie 76 cm, coapsa 47 cm, gamba 36 cm.

| AndreiZz explică:

Poi ma gandesc sa imi cumpar niste proteine dar sunt indecis totusi ma gandesc sa achizitionez Whey, am auzit ca sunt bune dar unii imi spun inclusiv mama ca cica proteinele iti fac raustraight face e adevarat?

| AndreiZz explică:

Eo intrebam de supliment proteic dar oh go on... mersi pentru nimic.

| vasile911 a răspuns:

Eu iau Metadrol. Poti gasi mai multe informatii pe http://metadrol.ro/