| Sepoate a întrebat:

As vrea sa stiu cat timp ar tine 3kg de Pro Gainer? Avand in vedere ca trebuie administrate 2 masuri de cate 90g pe zi, adica 180g eu am calculat 3000g impartit la 180g rezultand 16 zile.Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Foarte adevarat. Gainerele in general se iau in cantitati mari, iar pentru rezultate vizibile ar trebui suplimentat minim 6 luni ceea ce te-ar stoarce de bani. Parerea mea este sa renunti la gainer si sa te focusezi pe alimentatie, carbohidratii si surplusul de calorii pe care ti-l ofera gainerul sunt ieftini in comparație cu carnurile, lactate (proteina) si pe langa astea o mica-mare parte (in functie de producator) contin foarte mult zahar. Iti construiesti o alimentatie din care sa nu-ti lipsească carbohidratii, grasimile, iar cu proteinele daca nu reusesti sa consumi suficiente din mancare iei un concentrat proteic.