| anonim_4396 a întrebat:

Buna, as vrea sa știu dacă merita sa dau comandă de un set de flexori pentru antebraț, vreau sa stiu daca chiar lucrează ceva la antebraț.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu flexori sunt problema, ci felul cum folosesti tu aparatul, fiindca de asta depinde daca-ti cresc muschii sau nu.

| IonelIonescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Greu e sa sa îl strangi in mana până te doare antebratu, cine nu ar știi să îl folosească...

| Violleta2022 a răspuns (pentru IonelIonescu):

O sa fii suprins cati merg la sala sa munceasca si fac exercitiile incorect sau insuficient, plangandu-se apoi ca sala nu i-a ajutat.
Conteaza pozitia corecta a manii cand faci exercitul, intensitatea apasarii si evident, cate de multe faci.

| IonelIonescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai da, dar eu nu ma plang, daca as face cu flexoare as face sa ma doara serios, nu un pic si gata, stiu si de altii ca nu fac exercitii insuficient, sau unii chiar se lasa dar asta e

| CroitorașulCelViteaz777 a răspuns:

Da, funcționează. Chiar și vrăjeala aia de la Dechatlon, cu arc.