| iulia165 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb a slabitcineva cuajutorul lui ab generator si daca da cat pentru ca vreau sami cumpatr si eu unul

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu tot ce vezi pe la tv este si eficient. Nu te sfatuiesc sa cumperi. Eu m-am pacalit cu Pest repeller. Stateau gandacii pe langa el ca la nuntă.

4 răspunsuri:
| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Nu mai arunca banii pe lucruri nefolositoare.Ca sa slabesti trebuie sa faci o activitate aerobica.Fa jogiing 45 de minute pe zi, sau mergi cu bicicleta. Daca ai sa perseverezi, rezultatele se vor vedea foarte repede.

| iulia165 explică (pentru Ovidiu_Boboc_1967):

Am facut in fiecare zi sport o ora si mananc numai fructe si legume de doua luni si nimic n-am slabit nici un kg deaja m-am gandit dade ajuta asta un pic sa slabesc

| Al999 a răspuns:

Este o mare prostie, decat sa iti cumperi asa ceva mai bine mergi la sala.

| iulia165 explică (pentru Al999):

Nu lucrez si n-am cum sa merg din pacate am pus deoparte destui bani sa-mi cumpar una darnustiu daca marajutasa slabesc