| mirunacrw a întrebat:

Cam cate kg se pot da jos intr-o luna cu sala in fiecare zi( 2 ore cardio+fitnes) si dieta echilibrata( fara fast food, dulciuri si ultima masa cu 4 ore inainte de culcare)? Momentan am 167 cm si 59 kg. Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| miuuuuxd a răspuns:

Eu zic ca reușești sa ajungi la 50, dar nu te omori cu sala. Nu uita sa bei multa apa, bafta! Funda?

2 răspunsuri:
| Alexmaxboy a răspuns:

Buna. iti idau un sfat. nu poti estima cate kg poti slabi intr-un anumit interval depinde de categoria somatica de alimentatie. somn etc

| Musca_Dragos_1997 a răspuns:

Nu te mai gandi la cate kg o sa dai jos intr-un anumit interval de timp. fa sala mananca sanatos si sa bei multe lichide! spor