| HateganValy a întrebat:

Bună, când este mai bine sa fac sport (calisthenics) dimineața ( 06:30 sau seara după 20:00)? Dimineața daca voi face eu cred ca voi fi mai obosit în timpului zilei iar daca voi face seara înainte de culcare cred ca voi dormi mai bine.

Eu momentan făceam la prânz dar având in vedere că acum nu mai am timp nu știu daca sa il fac seara sau dimineața.

Ce sugestie îmi dați?

1 răspuns:
| CassiusAlexander a răspuns:

Atunci cand ai mai multe sanse sa il faci si sa te tii de el.