| Minionuu a întrebat:

Ce parere aveti despre produsul Lipox?
M-am gândit să iau acest produs, deoarece arde grasimile, și eu cam am inceput sa am si burtica.
Acum, daca eu nu am timo sa merg la sala, si doar voi alerga si fac flotari, genoflexiuni si abdomene, va avea efect, isi va face treaba?

2 răspunsuri:
| CLCQ a răspuns:

Nici un produs de slabire nu are efect mai bun decat miscarea si un regim alimentar sanatos si echilibrat. Toate produsele de slabit au si efecte secundare pe care trebuie sa le stii foarte bine inainte de a incepe o cura. Si nu in ultimul rand, e bine sa ai o recomandare sau macar o parere avizata (de la medic) eventual.

| Cosmin86 a răspuns:

"lipox"? nu se numeste cumva "lipo 6"?