| OoLalaoO a întrebat:

Ce pot folosi pe post de gantere? Adica o sa imi cumpar cat te curand, dar pana atunci vreau sa lucrez la brate.

4 răspunsuri:
| TroolGheoerghe a răspuns:

Flotari nu poti sa faci?

| deathy a răspuns:

Poti lua niste bidoane de 10 litri si sa le ridici si vorbesc serios.Sau vezi si tu ce ai pe acasa cu un maner...trebuie sa improvizezi. poti face tractiuni undeva pentru brate.Si sunt mai eficiente.

| rapelay a răspuns:

Mergi la sala mai degraba acolo ai o gama variata de aparate, doar daca ai timp sau iti permiti happy

| GinGiuGiuBix a răspuns:

Incearca cu niste coceni