| sasha898 a întrebat:

Cum as putea sa dau grasimea de la burta jos nu am multa,dar din cauza grasimei nu mi se vad patratele, si ce ar tebuie sa nu maninc ca sa nu mai adaug grasime pe burta si in tot corpul. Funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Cardio ( alergat, inot, coarda, etc. ), 3 antr pe sapt de 1 ora

+ o alimentatie bogata in proteine si cu putini carbohidrati si grasimi ( am zis putini, nu zero, e valabil si la grasimi )

7 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Salut!
In primul rand trebuie sa ai un program nutritie care sa accelereze metabolismul, sa mananci alimente cu valoare nutritiva si sanatoase. Sa te orientezi spre produse foarte bogate in proteine. Antrenament cardio ca sa arzi grasimea si aparate care sa te ajute sa cresti masa musculara abdominala.
Sper ca o sa te ajute... http://www.despreculturism.ro/......idiat.html
si
http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html

| florynmondialul a răspuns:

Nu mai manca mancare care contine multi carbohidrati! fa abdomene ca te ajuta! mananca alimente bogate in proteine=masa musculara nu grasime!

| AdelyN23 a răspuns:

Incearca sa faci abdomene, sa bei apa cu lamaie, dimineata si seara!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AdelyN23):

Cel mai prost sfat posibil cu abdomenele, mai documenteaza-te

| sasha898 explică (pentru Cosmin86):

Imi dai tu un sfat?

| Cosmin86 a răspuns (pentru sasha898):

Cardio ( alergat, inot, coarda, etc. ), 3 antr pe sapt de 1 ora

+ o alimentatie bogata in proteine si cu putini carbohidrati si grasimi ( am zis putini, nu zero, e valabil si la grasimi )

| Irἶηochka a răspuns:

Uite niste exertici care cred ca te pot ajutahttp://www.youtube.com/watch?v=DIRW_aBs9x0

| sasha898 explică (pentru Irἶηochka):

Pai stiu de de video asta, dar din cite stiu facind exercitii nu slabesti doar intaretsti presul