| eudoareu1000022020 a întrebat:

Cum pot face sa am un fund bombat in 3 luni? Daca fac exercitii si slabesc, fundul meu nu o sa para mai mic? ce exercitii trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Sunt clipuri pe net/YT cum sa faci corect si cat. In general genoflexiuni, fandari, exercitii de genul sunt pentru muschii posteriori (=fund bombat).

| Dumbi a răspuns:

Ce ar fi sa ramai asa? Cine te acceapta, te acceapta cum esti.

Sau vrei sa te apuci de cea mai veche meserie si sa atragi clienti?

| eudoareu1000022020 explică (pentru Dumbi):

Buna gluma, n-o mai face
vreau sa arat mai bine sa sa fiu eu multumita, daca vreau sa arat mai bine nu inseamna ca ''vreau sa ma apuc de cea mai veche meserie''