| Vi1rus a întrebat:

cum pot sa-mi fac patratale intr-o luna doua.?

8 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Iei o bucata de plastic in forma de patrat, te duci la mare, si faci patratele in nisip. Efectu-i garantat.

| pirla a răspuns:

Fa exercitii in care lucreaza mult abdomenul si mananca sanatos.

| Mâncărici a răspuns:

Cu un creion sau un pix, dar ar trebui sa rogi pe cineva sa le faca sa nu cumva sa faci vreo greseala. Altfel nu ai cum, chiar daca ai trage la sala din greu.

| cosmii10 a răspuns:

Du-te la sala. Trage de fiare laughing

| baiatuu20 a răspuns:

Mananca fructe si legume o luna dar nici macar odata sa mananci o inghetata sau ce va dulce nici macar o gurita mica mica mica.

| Rules_Andrei_2000 a răspuns:

I-ati si tu niste haltere si fa exercitii,fa tractiuni, du-te la sala, alimenteaza-te cu fructe, legume, etc

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rules_Andrei_2000):

Fructe pentru definire la abdomen?

tu GANDESTI cand zici ceva?