| AnnaBebitza a întrebat:

Cum scap de muschii de pe fund si picioare, pe care i-am creat prin exercitii pilates, aproape in fiecare zi, timp de o luna?

3 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Cred ca singura metoda e sa nu mai faci exercitiile respective o perioada de timp...

| AnonimFGH a răspuns:

Nu cred ca poti

| AnnaBebitza explică (pentru AnonimFGH):

Ei da. nu-i adevarat, se poate. Zilele trecute chiar am vazut un articol despre o femeie care avea prea multi muschi de la sala si in timp si-a recapatat silueta feminina. Arata ca un barbat inainte, plina de muschi. Numai ca nu-mi mai amintesc pe ce site de stiri era.