| dede8282 a întrebat:

Bună, dacă eu sunt cu o greutate normala și cu o figura destul de atletica, dacă alerg și fac sport, slăbesc mai tare? Nu as prea dori sa mai slabesc

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti slabi daca hrana nu este suficienta. Un profesor de sport sau un nutritionist te poate ajuta mai bine.

| RAY a răspuns:

Nu, daca compensezi efortul fizic cu calorii nu poți slabi, adică într o ora sa spunem ca arzi 250 de calorii, asta e nimic, tu ar trebui sa faci masa musculara si o dieta bogata in proteine

| Samyyyyy a răspuns:

Slăbești doar daca mănânci mai puțin decât arde corpul.