| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Daca pe langa exercitii cardio fac si exercitii pentru picioare si abdomen ma ajuta cu ceva pentru slabit? Sau sa fac doar cardio? Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bune, chiar foarte bune.
70%-80% să fie doar exerciţii cardio deoarece ajută mult la slăbit iar exerciţiile pentru picioare şi abdomen te vor ajuta să-ţi tonifiezi zonele respective dar repet pentru slăbit, ca prioritate în rândul exerciţiilor fizice să predomine cele cardio.

2 răspunsuri:
| Marca a răspuns:

Oricare tip de exerciti e eficient, fie ca sunt alergari, abdomene, saritul cu coarda, toate sunt bune. Fundita happy

| JohnnyBi a răspuns (pentru Marca):

Da? Ia sa vad cum ajungi tu la 6% grasime corporala din abdomene si genoflexiuni. Fara niciun fel de cardio.