| P530 a întrebat:

Buna,daca știți vreun program pt picioare pt ca am picioarele mici?

Răspuns Câştigător
| Omi777 a răspuns:

Salut! Pentru cvadriceps:
-4 serii genuflexiuni cu haltera
-4 serii presa militara
-3 serii extensii cvadriceps la aparat. Este un aparat de izolare a cvadricepsului. Iti recomand sa faci 3 serii a cate 15-20 de repetari.
Gambe
4 serii ridicari ale gambei la aparat din pozitie verticala
4 serii ridicari ale gambei din sezut cu un superset la sfarsit cand simti nevoia
Biceps femural
- 4 serii la aparatul acela cand stai pe burta si ridici picioarele la fund, imi scapa denumirea laughing. Poti sa mai faci si fandari cu greutati optional. Bafta!

1 răspuns:
| Jurca_Alex_2000 a răspuns (pentru Omi777):

Sună interesant, am să-l încerc şi eu, mersi fain.