| AdellinaAdelinna a întrebat:

De curand mi-am facut abonament la sala, as vrea sa stiu daca poti slabi cu KANGOO JUMPS+O DIETA ECHILIBRATA, multa lume mi-a spus ca DA... altii ca nu... nu stiu ce sa cred! Daca a mai practicat cineva sportul acesta, va rog spuneti-mi si mie daca este bun pentru slabit, avand in vedere ca vreau sa slabesc minim 10 kg in 4 luni macar! Multumesc. Va puup.

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Normal ca o sa slabesti dar depinde si cat de echilibrata este dieta ta deoarece multi nu au habar ce sa manance si asta este principalul motiv care ii impiedica sa ajunga unde vor.

| Alelulu a răspuns:

Slabesti f bine daca te tii de miscare cu o dieta echilibrata ( renunti la dulciuri fainoase si paine) si poti avea rezultate chiar mai bune decat te astepti! Kangoo este bun si lucreaza si toate grupele de muschi! Succes!

| AdellinaAdelinna explică (pentru Alelulu):

Ok multumesc mult pentru sfat!

| AdellinaAdelinna explică (pentru Alelulu):

OK multumesc pentru sfat!