| eu_5214 a întrebat:

Buna deci am bagat ieri 03.09. 2012 un bilet la casa pariurilor dar am pierdut doua meciuri ce-l cu lens si cel cu quilmes ....as putea sa fac ceva sa-mi mearga biletul m'ai departe?

Răspuns Câştigător
| Marius019930 a răspuns:

Nu poti sa mai faci din moment ce ai pierdut la un meci ti sa anulat biletul.
Ar fi valabil daca meciul s-ar anula din cauza vremii si ti s-ar restituii banii petru meciurile bune. Ex mi s-a intamplat mie cu un bilet de 3 meciuri si unul s-a anulat din cauza vremii in siberia (nu au jucat cele 2 echipe) si am castigat pentru cele doua meciu.
Daca vrei o siguranta mai mare poti alege sa castige meciul si sa pui si sa faca egal dar vei avea si o cota mai mica (vei primii bani mai putini)
Sper ca te-am ajutatwinking Funda