| mihela94 a întrebat:

Deci, vreau sa ma apuc sa fac acasa,( nu la sala ca nu am timp sa merg) exercitii pentru un posterior bombat, tin sa mentionez ca am un posterior destul de ok si rotund, doar ca l-as dori putin mai definit, tonifiat si bombat. Ma poate ajuta cineva cu un program exact, cate serii de exercitii, ce fel de excercitii, cata pauza intre ele? Dar, va rog, as dori daca se poate cineva care chiar stie nu sa da-ti copy/paste de pe net la niste exercitii.

Răspuns Câştigător
| chazz a răspuns:

Urmareste-o pe fata asta alexu fitness pe Youtube ca iti explica ea tot ce si cum.

2 răspunsuri:
| venividivici2017 a răspuns:

Poti sa faci genoflexiuni sau sa folosesti un roller.Depinde acum, sunt multe exercitii pe care le poti vedea pe Youtube

| Adrian1555 a răspuns:

Alergat- defineste piciorele si le tonifiaza
Geboflexiuni combinate cu sarituri- ajuta la fesieri+ bombeaza sa zic asa
Si fandari cu greutati in maini ( o sticla de apa de 2 l, in ambele maini, Te vor ajuta foarte mult asta, si tine minte, realizarile se vad zile de munca, nu in ore.
Bafta