| BOrda_Borda_1988 a întrebat:

Buna despre steroizi si terapia post ciclu daca stie cineva daca pot incepe pregnyl chiar dupa ce am dat ultima fiola de susta care are pct de incepere dupa 18 zile..si din a 18a zi sa continui cu clomid si nolvadex. multumesc

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Buna ziua. E bine sa lasam ca lucrurile sa evolueze natural. Interventia asupra naturii poate face sa ne para rau.
Intre timp, ne putem ocupa de altceva; cum ar fi, dezvoltare personala?