| skriil a întrebat:

Buna dragilor! Am nevoie de cineva care a facut sala, s-a ocupat de marirea masei musculare. Vreau sa stiu ce ar trebui sa mananc dimineata, la pranz, seara, alte gustari, in timpul acestui program in care eu fac exercitii pentru dezvoltarea masei musculare. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonymus261 a răspuns:

Nu trebuie sa ti un anumit regim, mananca ce vrei atata timp at faci sala, si daca vrei sa-ti creasca mai repede masa musculara ia proteine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anonymus261):

Daca nu stii NIMIC, de ce comentezi?

Esti doar un COPIL PAMPALAU care isi da si el cu parerea, nu?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica "dimineata, la pranza, seara"?

Tu vrei sa pui muschi cu 3 mese pe zi?

NU EXISTA "dimineata, pranz, seara" cand pui muschi.

Exista : masa 1, masa 2, masa pre-antrenament ( masa 3 ), masa post-antrenament ( masa 4 ), masa 5!

Daca adaugi si gustari o sa mananci de 7-8 ori pe zi, asa se pun muschii.