| fliropf a întrebat:

Buna! E in regulă dacă în timp ce fac exercițiile fizice (slăbit, tonifiere), port "pe mine" acel scrub din sat de cafea și ulei de măsline? Mulțumesc.

8 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ce porti?

| alina2k18 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Zaţ de cafea amestecat cu ulei de masline.
Banuiesc ca isi pune folie alimentara peste si se si imbraca eventualwinking
Eu m-as unge cu mierewinking

| RoCkKiD a răspuns (pentru alina2k18):

WTF. E ceva moda in revistele de tipe sau imi scapa mie ceva?

| alina2k18 a răspuns (pentru RoCkKiD):

E de mult laughing cica arde grasimea si... tonifiazawinking

| RoCkKiD a răspuns (pentru alina2k18):

Si stai cu mazga aia pe tine pe sub haine? spune-mi macar ca e ceva ce faci gen 10-15 min pe zi. sad

| alina2k18 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Pai asa se face in timpul sportului sau impachetari, eventual stam in pat relaxate si mancam juma' de tort si zatu "topeste-arde" grasimea laughing
Bem un ceai antiadipos dupa si uite asa suntem Miss Fitness 2022 laughing

| RoCkKiD a răspuns (pentru alina2k18):

Nimic nu se compara cu senzatia de zat de cafea care ti s-a scurs si se freaca intre labii in timp ce alergi pe banda deci na, macar inteleg de ce apare nevoia de tort dupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok.