| Iasmin_Spanache_1997 a întrebat:

Eu as vrea ca dupa clasa a8-a sa merg la un liceu sportiv de fotbal.As vrea sa-mi spuneti care este cel mai bun liceu de fotbal. Dupa ce termin liceul de fotbal unde merg? As vrea sa ma fac fotbalist si sa fiu intr-o echipa, dar nu stiu cum.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| LordGames a răspuns:

Te poti duce la liceul din Vaslui cu program sportiv. S-au ai putea duce cand se dau,"auditi" pentru a te inscrie in echipa. De exemplu la Barlad s-au dat probe pentru a te inscrie la Viitorul Consatnta la juniori.