| WolfYTB a întrebat:

Eu iubesc foarte mult animalele, in special caii.Stiti vreun centru de echitatie prin apropierea Judetului si Localitatea Botosani? As mai dori si o idee sa-i conving pe parintii mei sa ma inscrie... Centrul de echitatie sa nu fie mai mult de 50 de lei ora per persoana dar nici sa fie in stare deplorabila.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu te-ar lasa? E o activitate extrascolara in natura.

| WolfYTB explică (pentru Adry05):

Zice ca nu ar nici un rost pentru ca sunt de la oras si nu am cum sa folosesc asta.Si ar costa si mult sa ne luam un cal la tara si sa-l intretinem.Mai ales ca fac dans si daca ma lovesc nu voi mai putea.Eu le-am zis ca asta ma face fericita.Totul a inceput cand m-am urcat la 5 ani pe ponei.De atunci nu ma pot desparti de cai.De fiecare data cand vad un cal nu pot sa ma abtin sa ma duc la el sa-l mangai.Chiar am imblanzit un cal al unei prietene de la tara dar tot nu ma lasa sa calaresc.Chiar nu ii inteleg.Nu cred ca sunt mica.Am 1.53, 11 ani si 45 kg.

| WolfYTB explică:

Daca ajuta am 1.53, 11 ani si 45kg.

| WolfYTB explică:

Daca nu stiti idei sa-i convig macar ziceti-mi motivele pentru care nu m-ar lasa