| Ioana12p a întrebat:

Eu sunt din Fălticeni, Suceava...aș dori să mă apuc de făcut sport dar la o sală de fitness și am auzit că domnul profesor de ed. fizică Marius Moșneagu, de la Colegiu Tehnic "Mihai Băcescu" ar avea așa ceva la el acasă. ÎNTREBAREA mea este: a fost sau merge cineva de pe acest site la dumnealui, are echipamente atât pentru exerciții cardio cât și fitness, are instructori care se ocupă de cei noi ajunși acolo sau el ține locul unui instructor? M-ar interesa și prețurile pe care le are. Menționez că este pentru prima dată când aș pune piciorul într-un asemenea loc. Mulțumesc anticipat! M-aș bucura enorm dacă mi-ați putea răspunde la întrebare. PS:

1 răspuns:
| User23434 a răspuns:

Cel mai bine e sa vorbești cu dansul, deși întrebarea fiind de aproape un an, creca ai ales deja între Blue Gym sau Smart Life.