| irina4219 a întrebat:

Eu vreau să intru la UNEFS, întrebarea mea este ce profil îmi recomandați? Precizez că vreau să devin antrenoare de streetdance.

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Sport si performanta motrică

| irina4219 explică (pentru AnastasiaK):

Ok, dar îmi poți spune pe ce criterii ai ales acest profil?

| AnastasiaK a răspuns (pentru irina4219):

Pentru ca acolo inveti despre antrenorat. Educația fizica si sportiva se adreseaza celor care vor sa fie profesori, iar la Management sau la Kineto banuiesc ca iti e clar ca nu ai ce cauta.

| irina4219 explică (pentru AnastasiaK):

Ok, mersi. Iar probele de admitere sunt aceleași ca și la educație fizică și sport? Nu găsesc pe Google.

| AnastasiaK a răspuns (pentru irina4219):

Da

| irina4219 explică (pentru AnastasiaK):

Am înțeles, mulțumesc de ajutor!