| dartagnon a întrebat:

fac sala de 4 luni si am patratelele superioare nedezvoltate cele inferioare si din mijloc sunt dezvoltate dar cele superioare sunt foarte slab dezvoltate cu toate k eu zic k imi antrenez abdomenul foarte bine. Ce exerciti imi recomandati sau ce sa fac pentru a le lucra mai bine pe cele superioare?

4 răspunsuri:
| BubbleWhitee a răspuns:

Abdomene,multe abdomene! Este cel mai bun raspuns pe care ti-l pot da/recomanda! Succes! smug

| Dkgray a răspuns (pentru BubbleWhitee):

Raspunsul este prost! Abdomenul se face in bucatarie(reduci stratul adipos), iar pentru dezvoltarea musculaturii lucrezi exercitii cu greutati. Facand sute de abdomente iti supui coloana inferioara la un stres inutil.

Răspuns utilizator avertizat
| BubbleWhitee a răspuns (pentru Dkgray):

Baietii stiu mai bine! Nu am nimic de obiectat!