| pirla a întrebat:

Ideea e ca VREAU sa slabesc! Eu am fost mereu slaba, dar de cand m-am lasat de sport observ ca incep sa ma ingras. Vreau sa slabesc, dar fara sa pun masa musculara la picioare.Imi puteti da o dieta cat mai simpla? Nu am timp sa fac sport fiindca orarul meu e foarte plin ( dupa scoala am pian,vioara,orchestra,tobe, chitara si teorie).Cat timp trebuie sa tin dieta? Dau funda celui care ma ajuta cu ADEVARAT

6 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Îţi plac toate activităţile extraşcoare care le faci? Sau le faci doar de dragul părinţilor?

Să ştii că instrumentele muzicale nu te menţin sănătoasă.

| pirla explică (pentru Teardrop):

Le fac fiindca ma obliga parintii.

| Teardrop a răspuns (pentru pirla):

Aşa ceva e inacceptabil! De ce nu le explici ceea ce simţi şi vrei?

| pirla explică (pentru Teardrop):

Fiindca nu ma asculta niciodata.Le-am zis de multe ori.

| kiri11 a răspuns:

Am un supliment destul de bun care ar putea sa te ajute, l-am folosit impreuna cu prietenele si sunt multumita de el. Pentru inceput nu se vad cine stie ce efecte, eu l-am folosit 3 luni si am slabit peste 10 kg. Link-ul produsului - http://jurnalzilnic.com/sanatate/medicii-au-ramas-surprinsi/

| Cosmin86 a răspuns (pentru kiri11):

" Nu făceam exerciții, dar slăbeam în mod regulat"

din start cand vezi un asemena review, EVITI pe cat posibil prostia aia de supliment happy