| Gherghisan_Ionut_1999 a întrebat:

Bună, ii adevărat ca daca eu imi fac un abonament la sala timp de o luna pot aduce pe cineva cu mine fara să plătească? dau fundă

Răspuns Câştigător
| ValyComan a răspuns:

Da, acea persoană vine pe abonamentul tău. Adică îţi taie o şedinţă în plus(pentru partener). Exemplu: dacă ai 12 şedinţe şi vi cu cineva pe abonamentul tău, rămâi cu 10 în loc să rămâi cu 11 pentru că una o foloseşte persoana cu care vi.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GreyRose a răspuns:

Nu. Cealalta persoana trebuie sa plateasca. E abonamentul tau.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| luri a răspuns:

Adica sa te priveasca gen? Nu sa faca si ea?

| bogdanstefan12234 a răspuns:

Poate sa vina sa se uite la tine, dar nu poate sa te ajute, trebuie sa plateasca si el.