| KamiM a întrebat:

Imi poate spune cineva cam cate calorii arde o ora de cardio? Si care activitati sportive ard cel mai mare numar de calorii?

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca esti maritata partida de dragoste

| alexs99 a răspuns:

O ora de exercitii cardio arde in jur de 1000 de calorii.

| Weider a răspuns:

Buna, la aparatul asta poti arde 1.000 calorii in 1 ora --> http://cache.carlsonhotels.com/......20300).jpg
(sper ca nu gresesc)

| ceteann a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa alergi.....cate 5 km pe zi (cel putin) vei slabi repede si uniform
ATENTIE LA ALIMENTATIE!
Succes!

| nesuferit a răspuns (pentru ceteann):

5 km, hai sa fim seriosi, tu crezi ca toti sunt alergatori de maraton. fiecare alearga cat poate frate, rezultate apar oricum, ideaa e sa o faci, nu sa stai sa bei bere in fata blocului