| Blinkz a întrebat:

Buna,
Imi poate spune si mie cineva care este suma maxima pe care o pot paria pe un bilet la superbet? In regulament scrie doar castigul maxim, nu si miza maxima. Merci

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti paria cat de multi bani vrei si poti, de aceea nu exista limita maxima.

| Sn4k3 a răspuns:

Cat vrei tu, doar meciurile sunt limitate, 30 parca pe bilet.

| Lioana a răspuns:

Cat vrei tu. Nu cred ca exista limite cand e vorba de luat bani de la clienti. Limitele sunt doar acolo unde e vorba de dat bani acestora.

| RoCkKiD a răspuns:

Din cate stiu eu poti paria cat vrei dar isi rezerva dreptul sa anuleze anumite pariuri daca au suspiciunea ca va fi blar. Sa nu puna careva o gramada de bani pe un blat sa dea casa de paururi faliment.

| Blinkz explică (pentru RoCkKiD):

Nu e vorba de blat. Doar ma gandeam sa pariez o suma mare de bani pe o cota mica, gen 1.01-1.02. Daca ar merge, desigur

| RoCkKiD a răspuns (pentru Blinkz):

Nu e valabil ca o sa ai un castig super mic gen la o cota de 1.01 o sa castigi 10 lei la 1000 cu riscul (ca se mai intampla) sa ii pierzi. Pe langa asta multe case e pariuri au un numar minim de meciuuri per bilet. Daca ar fi sa pui 5 din alea cu cote mici ai face 50 lei la 1000 pusi si crede-ma ca se intampla sa nu iese toate 5 destul de des.

| cfrtobias a răspuns:

Cat vrei tu cred, doar nu vei paria pe vreo 10 meciuri/bilet sau cat vrei tu 100000 lei si dupa sa ii pierzi

| MarkOneAdi123 a răspuns:

Salut, la super bet poti paria maxim 150.000 lei.