| ana72 a întrebat:

Intrebarea mea este:
Stiti melodii pe care se poate dansa salsa, se poate dansa tango si se poate dansa cha cha.
Va rog frumos daca stiti melodii sa ma ajutati si pe mine.
VA MULTUMESC! happy happy happy

Răspuns Câştigător
| Andreea28love a răspuns:

Nu stiu pe ce melodii se poate dansa salsa, tango si cha cha dar poti sa scrii pe Google sau pe You tube! SUCCES! happy

| ana72 explică (pentru Andreea28love):

Multumesc! Dar Ai putea sa imi dai o idee cum sa caut ca eu am cautat umva si nu prea imi da.Te rog happyhappy happy

| Andreea28love a răspuns (pentru ana72):

Nu stiu cum sa scrii dar cum am zis poti sa scrii pe google sau pe You tube dans salsa, dans tango si dans cha cha! :*