| Vodkas a întrebat:

Bună, la toți. Vreau să mă apuc de ceva, orice. Sunt fată, nu sunt grasă însă vreau să mă mentim poate să arăt mai bine! Ceva păreri? Să mă apuc de fitness, aerobic, kangoo sau să mă duc să "trag de fiare"?! Fundă. :* PS : 164 cm înălțime și 50 km, 17 ani. Dacă vă ajută cu ceva.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune mana pe o bita si mergi cu ea

| neutrino a răspuns:

De ce sa tragi de fiare la 17 ani si cu aceste caracteristici fizice?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Vino la sala cu mine, si te antrenez eu laughing

| Razwy123 a răspuns:

Fitness sau yoga ar fi calumeawinking

| AntoniaHetfield63 a răspuns:

Daca nu esti grasa si vrei doar sa te mentii, kangoo ar fi ok happy

| ClickOn a răspuns:

Jogiing
sprint-uri (aici slabesti calumea)
flotari(pentru definire)
tractiuni(pentru definire)
genoflexiuni
ciclism(vorba lui sofer)
P.S (nu manca seara)

| Elevu53 a răspuns:

"PS : 164 cm înălțime și 50 km". Serios? happy

Dar ce tine de problema ta, cred ca alergarea zilnica te poate mentine in formawinking

| Vodkas explică (pentru Elevu53):

M-am grăbit, am greșit. Dă-mi în cap! kiss