| anonim_4396 a întrebat:

La toamna intru la liceu, iar eu sunt cam grasuta si stiu ca o sa rada multi de mine, dar vreau sa slabesc. Am inceput sa-mi cumpar alimente sanatoase si de maine vreau sa incep. As vrea cateva retete mai sanatoase dar cu alimente pe care sigur le ai in casa. As vrea si niste linkuri cu exercitii fizice. Si cam cate kg as slabi pana la toamna?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa faci zilnic jogging, o sa te ajute mult de tot daca alergi macar o jumatate de ora zilnic.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Salată. Genofleziuni, flotări, abdomene.
Situri, scrie pe Google Search Tai Ji Quan.