| 777dont a întrebat:

Ma tot gandesc sa cumpar niste suplimente sportive de la firma MyProtein, dar nu sunt sigur in priviinta calitatei. Ma gandesc sa cumpar proteine, multivitamine, creatina si bcca.

Multumesc de ajutor.

Răspuns Câştigător
| Matteo1234 a răspuns:

Salut, sunt foarte bune crede-ma dar e naspa ca dureaza pana vin, daca le iei de pe site-ul oficial "MyProtein" o sa dureze cateva zile, dar in rest sunt foarte bune si destul de gustoase.

1 răspuns:
| Matteo1234 a răspuns:

Dar daca nu vrei sa astepti prea mult pentru ele, iti recomand sa cumperi de aici : http://www.geniusnutrition.ro/