| Adisor32 a întrebat:

Buna merg la sala de 4 luni si folosesc programu asta Luni-biceps-piept Marti-picioare Miercuri-pauza Joi- triceps-umeri-trapez Vineri-spate -abdomen antebrat Ce ziceti e bun?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E unul din programele de baza, normal ca e bun

| Adisor32 explică (pentru Cosmin86):

Da dar nu stiu de ce dar mi se pare putin sa lucrez o singura data pe saptamna o grupa alti zic ca e bine sa lucrezi de doua ori pe saptamana la unele din grupe

| Cosmin86 a răspuns (pentru Adisor32):

Sigur, lucreaza de 2 ori si o sa ramai cu grupele alea in urma.

Un piept lucrat de 2 ori pe saptamana normal ca va fi MAI MIC decat unul lucrat o data pe saptamana.

| Weider a răspuns:

Mai bine luni faci piept cu triceps, si faci joi triceps.