| anonim_4396 a întrebat:

Buna microbisti, am citit in GSP ca Wesley vrea la Steaua, dar stiu ca ziaristii mai nascocesc, stit voi ceva concret vine?

14 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Ihi, cre' ca vine pe postul lasat liber de Marius Alexe, ca si ala era pe la 5teaua acu' vreo cateva zile. Sau in locul lui Maxim, mai stii?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Regret să vă dezamăgesc, dar Wesley nu mai este atacantul care ne-a încântat sezonul trecut. În plus, anii trec peste el și fiecare lună în plus se vede în mod evident căci nu mai are 25 de ani.

Pe scurt, chiar dac-ar veni, nu ne-ar fi de folos decât eventual primele 10 meciuri (cu tot cu alea din UEFA) din 2013 - și dup-aia cam gata.

Gigi ar face bine să nu strice banii pe el.
Mai bine-l aduce pe Maxim sau pe Alexe de la căței căci ăștia sunt și mai tineri și mult mai în foame de bani și mănâncă teren pe pâine la cât de înfometați sunt de cluburile lor care cam uită să-i și plătească.

US24.

| MidnightLady a răspuns (pentru kongeriket):

Stii ca Alexe o zis ca mai bine moare de foame decat sa joace acolo, nu? Si se pare ca nici Maxim nu-i incantat deloc de acest transfer. Deci astia doi cam pica, poate face Gigi vreo smecherie si il ia gratis pe Tembo.

| kongeriket a răspuns (pentru MidnightLady):

Ei rahat pansat. Ce, Pârvulescu n-a zis că abia așteaptă să ia dinamu titlul cu 4 zile înainte să se transfere la Steaua?
Stai să rămână și fără bruma de economii și să-l vezi cum vine târâindu-se pe coate la Steaua.

Dragostea trece prin stomac și la fotbaliști, să știi.

| alexs99 a răspuns:

A zis Becali, inca nu e nimic oficial venit de la Wesley.

| Ibrahimovic a răspuns:

Gigi a declarat ca Wesley vrea sa vina la Steaua, dar Wesley nu a spus nimic...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am citit si pe sport.ro si pe prosport.ro eu tare as vrea sa vina wesley e super bun cu el mergem in finala in el asa ar fi Tatarusanu-Latovlevici,Chiriches, Szukala(Gardos)-Georgievski(Vedem cine vine )-Bourceanu, Pintilli(Teixeira daca vine )-Tanase, Wesley, Chipciu(Maxim daca vine )-Rusescu(Vedem ce atacant o mai veni )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wesley, Sânmărtean, Grozav, Rui Duarte, Herea, Maxim, Antal, Eric - pe ăştia n-o să-i vezi tu vreodată la Steaua, deşi în fiecare perioadă de transferuri tot despre asta vorbesc " ziariştii ".

| TudyCFR a răspuns:

Imi pare rau sa va dezamagesc. Dar de la a vrea la a cumpara ii mult si chiar va zic ca nu-si permite deocamdata steaua sa il aduca pe Wesley sau cel putin sa ii plateasca salarul deoarece are un salariu urias. Imi pare rau.

| XTreme00 a răspuns:

Eu sper sa vina, dar la Sc Vaslui a avut un salariu de 400.000 Euro.S-ar putea orice, dar parerea mea e ca nu va veni prea curand daca va veni.

| BandOfHorses a răspuns:

Asa scrie si pe http://www.romaniainternational.com/......-d-227638, vedem noi. Hai Steaua!;)

| messica234 a răspuns:

Da,vine am vazut clasamentul lor uitate pe el ii este rusine ca a pierdut meciul cu Al-Fath. Asta e motivul!

| aflavius a răspuns:

Scuze dar nu cred ca vine. Daca voia sa vina la Steaua vedea de cand era la Vaslui. Na eu unul as vra sa vina caci si eu sunt stelist.

| NeymarxD a răspuns:

Da vrea sa vine Wesley ca s- a pliptisit la arabi laughing are bani are detoate dar n-are distractie si vrea sa vina la Steaua da se poate sa vina cam 80% sa vina