| laviniabeluska11 a întrebat:

Peste o săptămână urmează să dau o probă fizică. Trebuie sa scot 8, 1 secunde pe 50 de m. Eu scot 8, 3 sau 8, 4 acum. Am scos si 7, 8 la un moment dat, dar acum nu mai pot. Sunt foarte stresata si îmi e frică să nu pic proba. Ce să fac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa faci... antrenamente, antrenamente si,,,, iar antrenamente

| justanotheruser99 a răspuns:

Alearga mult si nu te mai stresa, fii mai optimista. Hai ca vei reusi! happy

| gaby5179 a răspuns:

Fara antrenament nu se poate... incearca sa mananci cat mai sanatos saptamana aceasta si dormi cat de multi poti... 100% vei reusi