| FaraNumePls a întrebat:

peste vreo lună merg într-o excursie cu școala undeva la niște băi termale. Eu sunt destul de slab dar în sensul bun, nu mi de cad oasele deci e totul bine. Am și pătrățele nu așa super vizibile, credeți că aș putea să le fac mai vizibile puțin? Dacă voi face abdomene in fiecare zi, dimineața și seara voi reușii? Sau ce trebuie sa fac? Dau funda

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Este pe Youtube o cheste cu abdomene in 8 minute. 8 minute de suferinta dar daca faci chestia aia sigur vei avea patratele laughing. Sunt mai multe exercitii combinate si n-ai zice ca e greu pana te apuci sa le faci, dar cu vointa le faci si rezultatele se vor vedea sigur. (daca si maresti numarul de proteine, adica extra peste, piept de pui, ou, vita slaba, naut, fasole, ciuperci, soia)

| gabiburni a răspuns:

Trebuia sa te fi apucat de ceva timp, dar merita sa incerci. Iti recomand un regim alimentar bazat pe fructe si legume si in special carne alba si seminte. Pe langa toate astea trebuie sa faci multe exercitii fizice, nu numai abdomene ci si flotari.