| 99NYC a întrebat:

Real Madrid - Atl.Madrid -1, Benfica - Moreirense -1, Ferreira - Porto-2. Credeti ca o sa castige? Benfica si Porto au nevoie neaparat de o victorie, pentru a castiga campionatul, cat despre Real..is intr-o forma buna, ar trebui sa ma tem de ceva?

4 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

Atletico ia cupa

| kameleonic a răspuns:

Eu zic sa incerci meciurile astea..ca sunt bune!

| 99NYC explică:

Sau imi puteti spune careva niste meciuri din weekend care sa formeze o cota de 2.0 - 2.10?

| kilLer98 a răspuns:

La real - altetico nu stiu ce sa zic. eu zic sa pui marcheaza ambele cat despre restul sunt ok