| Marius77889 a întrebat:

Buna, recent am început sa fac sport adica sa fac tracțiuni la bara, sa merg cu bicicleta, sa fac flotari si abdomene. Am 15 ani si m-am lăsat de cipsuri, sucuri, fast food si chestii de genul, acum am început sa mananc ovaz, cereale, fructe, legume, ciorbe, mâncăruri gătite de acasa precum orez, mazăre, carne etc înțelegeți voi. Si prin exerciții am observat ca la brate am început cât de cât sa se dezvolte puțin dar vreau sa imi formez si abdomenul (am burtica) si la sala nu merg si nici nu vreau sa bag proteine in mine. Credeți ca dacă respect programul cu mâncarea și exercițiile voi reuși? Va rog

Răspuns Câştigător
| Gabriel2424 a răspuns:

Da, vei reusi daca mananci sanatos, daca vrei abdomen fara alergare pe afara nu faci nimic, o alergare prin parc 5-7 km pe zi daca esti tare si foarte important abdomenul se face in bucatarie fara mancare grasa si dupa exercitiile de abdomen.Succes si proteinele nu-ti fac rau, sa stii.

| Marius77889 explică (pentru Gabriel2424):

Mersi frumos incep sa se vada rezultatele cat mai clar facand asta.

1 răspuns: