| Gabialexa7 a întrebat:

Bună seara, acum m-a lasat genunchiul nu ma mai doare, care ar fi cauza?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce intrebare idioata... crezi ca avem raze X in ochi sa vedem care e cauza din interiorul genunchiului?

| AnastasiaK a răspuns:

Iti dau acelasi răspuns si la întrebarea asta: du-te la doctor măi băiatule.

O să te lase durerea și o să te ia de o grămadă de ori și tu tot n-o să știi ce ai...asta până când într-o zi se vor rupe mai multe pe acolo pentru că te încăpățânezi să nu te duci la doctor ca să vezi ce e de făcut. Iar când ajungi la stadiul ăla, o să ai nevoie direct de operație pentru care sper că ai bani și ești conștient că vine la pachet cu minim 6 luni fără sport. Statistic vorbind sunt șanse mici să mai practici cine știe ce sport după aceea apropo.

| Hkhtfcvhu a răspuns:

Pentru sfaturi medicale, te rog să te duci la medic pentru că pot fi foarte multe cauze iar pe TPU poți primi o mulțime de răspunsuri și așa doar îți pui în cap că ai ceva și de fapt ai ceva total diferit