| mariamary96 a întrebat:

Am si eu o problema care ma tot framanta, sper sa nu o luati in gluma! Imi puteti spune-i niste exercitii care ajuta pentru marirea fundului, am fundul foarte mic si ma afecteaza problema asta?crying

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

De ce sa te afecteze? Cine te place te place asa cum esti, nu conteaza ca ai fundul mic sau sani mici. Nu ar trebui sa te preocupe asta. Poate esti slabuta. Daca esti slaba atunci mananca sa te mai ingrasi si atunci o sa iti se puna si pe fund. Totusi daca asa esti tu trebuie sa te accepti asa.

9 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Baga fitness, daca vrei fund ferm si mare

| h3r a răspuns:

Nu-l poți mării, eventual să faci mult sport pentru "tonifierea" mușchiilor...

| mariamary96 explică (pentru h3r):

Si ce sport imi recomanzi exercitii ceva de facut acasa?

| h3r a răspuns (pentru mariamary96):

Genoflexiuni( chiar dacă sunt importante și pentru picioare sau abdomen) ele ajută foarte mult.
Te vor ajuta, indiferent de exerciții!

| alexicafarafrica a răspuns (pentru mariamary96):

Cate o shaorma pe zi si treaba e rezolvatawinking

| mariamary96 explică (pentru h3r):

Dar sper ca daca fac genoflexiuni nu slabesc pentru ca nu vreau asta

| Titanos a răspuns:

Nu exista o metoda dar daca vrei poti manca la Mc Donalds sau KFC
Acum serios de ce ai vrea asa ceva.Cat de rau poate fi, dar poti face exercitii pentru tonifiere.

| culturistu a răspuns:

Ba exista o posibilitate ai nevoie de un baiat asa ca mine dotat ca sa te dezvolte cea mai buna dezvoltare la femei e sexu

| sukoo a răspuns:

Daca dai bine din cur el creste. laughing