| liviunm a întrebat:

Bună seara, ce fel de steroizi sunt mai buni pentru a te face mare si sa-ti dea forma la muschi?

10 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Forma e genetica, NU o poti schimba decat prin operatie.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Semințele de schinduf au un efect anabolizant puternic ( ajuta la creșterea forței si masei musculare), stimulează procesele de regenerare din organism, sunt un puternic stimulent neuromuscular, măresc capacitatea de efort, regleaza asimilația nutrientilor, au efecte favorabile asupra glandei tiroide si pot fi folosite in subponderalitate, deficiente de alimentație, diferite forme de anemie, atrofie musculara, convalescenta, anorexie. Se consuma 1 linguriță de pulbere de 4 ori pe zi. Sănătate si Vindecare... De Sorin Nicola

| aXy99 a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Sunt bune, dar nu au un niciun efect anabolizant laughing

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru aXy99):

Ai consumat? Eu am făcut câteva cure pe parcursul a mai multi ani si și-au făcut efectul. Trebuie sa ai si răbdare si sa si crezi altfel nici medicamentele din farmacii nu ajuta.

| aXy99 a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Si vrei sa spui ca ti-au crescut muschii consumand seminte de schinduf? laughing

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru aXy99):

Eu in perioadă cat am consumat proteina animala aveam 42 de kg. După ce am devenit vegetariana total am fost nceput treptat sa mi se regenereze întreg organismul printre care si mușchii.Iar după doi ani am ajuns la 60 kg. Am consumat si pudra din semințe de schinduf deoarece aveam arderile (hipertiroidie) prea mari iar aceste semințe sunt indicate in acest diagnostic.Nu stiu daca tu vrei sa ajungi sa ai mușchii unui om normal sau sa faci mușchi exagerați. Dar eu sunt mulțumită, chiar m-a ajutat, cat despre putere am ca si un barbat. Fiind singura fac toată munca din gospodărie si din grădină fara sa am nevoie de cineva. Chiar ma gândeam când am văzut cat m-a ajutat ca aceste semințe pot fi consumate si de sportivii de performanta pentru rezistenta decât sa dopeze.

| aXy99 a răspuns (pentru TamplaruAnisoara):

Erai subdponderala, odata ce ti-ai incetinit metabolismul consumand grasimi (in cazul asta semintele de schinduf), ai inceput sa iti revii la normal, ai pus grasime si muschi, dar nu foarte multi, fix cat trebuia sa ai.

| laSoledad a răspuns:

Spanacul, asa zice popeye marinarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce așteptări ai. După cum gândești tu crezi că te faci peste noapte hulk de la steroizi laughing
Sunt cicluri cu care poți pune 5 kg și cicluri cu care poți pune până la 20 de kg și chiar mai mult. Acum depinde, nici întrebarea nu cred că ai pus-o corect.

| combativul a răspuns:

Cati ani ai, 15?