| 9292 a întrebat:

Ce se intampla cand ai prea mult ghinion? Pur si simplu nu pot sa leg 2 meciuri intre ele fie ele cote de 1.20 fie 1.80. Ce pot sa fac? Am avut ca se califica city in seara asta si a dat gol in min 95. M-am bucurat cu prietenul meu ca niste copii dar dupa ce sa vezi... ghinionul. S-a anulat. Ce pot sa fac sa scap de ghinion? Mersi mult,

Răspuns Câştigător
| DePeTarnave a răspuns:

Multi au pierdut pe City astazi. Pe viitor incearca sa joci meciuri single, doar un meci pe bilet cu miza mai mare de ex. aseara mergea GG la city cu 100 de lei aveai un castig de 90 de lei!

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Sa nu mai pierzi timpul cu prostiile astea de pariuri.