| thewolf1222 a întrebat:

de 2 ani merg la sala in primul am tinut dieta si am avut rezultate bune, am slăbit 22 de kg. de atunci am mai avut câteva săptămâni, poate cel mai.mult o luna pauza de sala, încă merg la sala de 4 ori pe săptămână, dar rezultate foarte puține acum nu mai tin dieta, am grăsime pe corp, cea mai multă in zona burtii, dar rezultate mai putine, sa gresesc ceva? habar nu am.

Răspuns Câştigător
| 1231242 a răspuns:

Gresesti ca te-ai lasat de dieta, ca dieta conteaza atat pentru pierderea de grasime cat si pentru masa musculara, ironic nu-i asa?

| thewolf1222 explică (pentru 1231242):

Am trecut prin multe probleme, munca... și așa mai departe sper ca de luna viitoare sa ma apuc iar

2 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Raspunsul il ai in propia intrebare " dar rezultate foarte putine acun nu mai tin dieta".